Kadınlar Erkeklerin Neresine Bakar?


Kadınlar Erkeklerin Neresine Bakar?

Elbette herkes karşı cinsin kendisinden hoşlanmasını istiyor. Özellikle bekar erkekler kadınların bu konudaki düşüncelerini fazlası ile merak ediyor.
Elbette herkes karşı cinsin kendisinden hoşlanmasını istiyor. Özellikle bekar erkekler kadınların bu konudaki düşüncelerini fazlası ile merak ediyor. Bazı erkekler espri yaparak bazıları ise güzel giyinerek göze girmeye çalışıyor. Kimi erkekler yakışıklılığının yeteceğini düşünürken kimisi de mükemmel olmak için çabalıyor. Kafanız daha fazla karışmasın diyerek kadınlar erkeklerin neresine bakar dedik ve kadın eğilimlerini inceledik. Siz kendiniz olmaya devam edin ancak dediğimiz bölgeler konusunda da eksiklerini giderin.

Kadınlar İlk Olarak Erkeğin Yüzüne Bakar

Herkeste olduğu gibi kadınlar da buluştukları kişinin ilk olarak yüz bölgesini incelerler. Erkeklerden farklı olarak kadınlar yüz bölgesini daha detaylı analiz ederler. Yüzün şekli, sakalın tipi, saçın görünümü, cildin bakımı, göz rengi gibi farklı kriterler kadınların ilgisini çeker. Bu nedenle istenmeyen tüyleri yok edin, cildinizi maskelerle temizleyin, saçınızı tarayın ve sakallarınıza şekil verin, bizden söylemesi.

Kadınlar Beyaz ve Temiz Dişler İster

Yaşı, eğitimi ya da unvanı ne olursa olsun, dişler kadınlar için çok fazla anlam ifade ediyor. Erkeklerin dişleri, kadınların düşüncelerini etkiliyor. Kadınlar sararmış, çürük, biçimsiz dişler yerine beyaz ve temiz dişler istiyor. Dişlerinizi düzenli olarak fırçalamalı, elde olmayan sararmalar için diş hekiminden yardım almalısınız.

Kadınlar Bakımlı Eller Arzu Eder

Çok fazla akla gelmese de kadınlar için erkeklerin ellerinin önemi hiç de az değildir. Tırnakların uzunluğu, elin temizliği, elin dokusu kadınlarda ayrı bir haz doğurur. Uzun tırnaklar, nasırlı ya da kirli eller kadınların kâbusu oluyor. Ellerinizi düzenli şekilde yıkamalı, çeşitli kremler kullanarak elin dokusunu zenginleştirmelisiniz.

Kadınlar Fiziki Duruşa Dikkat Eder

Birçok kaynakta kadınların öncelikle erkeklerin kalçalarına baktığı belirtiliyor. Bunun doğruluğu netleşmese de kalçaların önemli bir kriter olduğu biliniyor. Sıkı kalçası olan erkekler, kadınların ilgisini hemen çekiyor. Kalçalara ek olarak geniş omuzların genişliği kadınların hayranlığını arttırıyor. Şekerpare göbeklerin yerine baklava kasları olan erkekler de avantajı elinde bulunduruyor. Kendinizi fiziki olarak gözden geçirmeli, profesyonel spor uzmanlarından destek almalısınız.

Kadınlar Elbette Kıyafetleri Önemser

Fiziki incelemesi biten kadınlar daha sonradan erkeğin kıyafetlerine ve aksesuarların odaklanırlar. Kıyafetlerin ütüsü, temizliği, bedeni, ayakkabıların temizliği, ayakkabı kemer uyumu gibi çok farklı şekilde süzgeçten geçirirler. Kadınların gönlünü fethetmek istiyorsanız en ince ayrıntısına kadar kıyafetleriniz konusunda hassas olmalısınız.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 1332 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.